Diyaliz Ünitesi Su Sistemleri Filtresi

Firmamız Proses T.İ.M. Diyaliz Ünitesi Su Sistemleri Filtresi ihtiyaçlarına yönelik İplik Sarma Kartuş Filtreler üretmektedir.

PolipropilenPolyester, Doğal Pamuk, Beyaz PamukNylonCam Elyaf(fiberglass) ve Akrilik medyalarından üretilien Diyaliz Filtrelerimizi, diyaliz prosesinde kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz hem yerli hem de ithal olmak üzere 2 farklı tercihe hizmet etmektedir. 5″ ,10″ ve 10″ katları olmak üzere boyutlarda üretilebilen Diyaliz Ünitesi Su Sistemleri FiltresiPolypropilen veya Paslanmaz Çelik gövdeler arasında tercihinize bağlı olarak temin edilmektedir. Ürünlerimiz ayrıca EPDM, Silikon, Viton ve NBR Contalara sahiptirler.

Diyaliz üniteleri su sistemleri filtresi

Kimyasallara Dayanım Tablosu

Malzeme Cinsi Sürekli Çalışma Sıcaklığı Pik Sıcaklık Kuvvetli Asit Zayıf Asit Kuvvetli Alkali Zayıf Alkali Oksitleyici Madde
Polyester
130
150
İYİ
MÜKEMMEL
ZAYIF
ORTA
MÜKEMMEL
Polipropilen
90
105
MÜKEMMEL
MÜKEMMEL
MÜKEMMEL
MÜKEMMEL
ZAYIF
Cam Elyaf
280
320
İYİ
İYİ
ORTA
İYİ
MÜKEMMEL
Akrilik
120
140
İYİ
MÜKEMMEL
İYİ
İYİ
İYİ
Pamuk
90
115
ZAYIF
ORTA
İYİ
MÜKEMMEL
ORTA

Diyaliz Ünitesi Su Sistemleri Filtresi​ Ürün Galerisi

diyalizfiltresi.com bir Proses T.İ.M. web sitesidir. Şirket  olarak diyaliz ünitesi su sistemleri filtresinin yanında diğer kartuş filtreler, torba filtreler, filtre kapları gibi üretimlerimizin yanında, ihtiyacınıza özel filtre kapları da üretmekteyiz. Siz de filtreleme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pazartesi – Cuma Günleri arasında saat 8:00 – 18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimize telefonla ulaşabilir, tüm ürünlerimize filtre.com.tr web sitemizden göz atabilirsiniz. Filtrasyon ile ilgili aklınıza takılan her soruyu bize sorabilirsiniz.

turkiye

Diyaliz Su Arıtma Sistemleri Filtresi Satın Al

iletisim

Kurumsal Satış

Kurumsal Web Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir Satış Destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

filtresepeti logo

Online Satış

Ürünlerinizi hızlı bir biçimde üstelik kredi kartına taklsitle satın almak için e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz